Очільник РПЦ за кордоном листом прокоментував зустріч сателітів РПЦ у Білому домі, учасником якої він був. Очільник РПЦ за кордоном, Митрополит Східно-Американський та Нью-Йоркський Микола …
«Вдячний за свободу США, але не жалію, що приєднався до РПЦ»









